Oferta firmy Vivus kierowana jest do wszystkich klientów, którzy szukają natychmiastowego przypływu dodatkowej gotówki. Cel, na który będą wykorzystane pieniądze nie ma znaczenia. Przyznanie pożyczki przebiega szybko i nie wymaga dopełniania licznych uciążliwych formalności. Pieniądze trafią na nasz rachunek w przeciągu zaledwie kilku dni. Nic dziwnego, iż Vivus to jeden z liderów w branży pożyczek internetowych w naszym kraju. Rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów jest doskonałym potwierdzeniem wiarygodności firmy. Dołączenie do nich nie wymaga wielu formalności.

Pożyczka Vivus Poddębice wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms)

Gdzie starać się o pożyczkę?
Pożyczka Vivus Poddębice wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms) dostępna jest u agentów finansowych prowadzących działalność na terenie całego kraju. Bez trudu możemy porozmawiać z nimi w każdym wojewódzkim mieście. Każdy agent finansowy zapewnia specjalistyczną pomoc i chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości, które mogą pojawić się w trakcie ubiegania się o pożyczkę. Początkowe spotkanie nie jest zobowiązujące i służy temu, by określić, czy wybrana pożyczka będzie dla nas odpowiednia. Jeśli stwierdzimy, że tak jest, wniosek kredytowy możemy podpisać w każdym oddziale na terenie całej Polski.

złoż wniosek

A może przez telefon albo przez internet?
To jednak nie wszystko. Jeśli nie chcemy lub nie mamy możliwości wychodzić z domu, Pożyczka Vivus Poddębice wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms) może być uzyskana także online. W tym celu wystarczy wyłącznie wysłać wniosek z wykorzystaniem witryny internetowej firmy Vivus. Trzeba podać w nim sumę, o jaką się ubiegamy a także czas , na jaki ma być przyznana pożyczka. W dalszej kolejności przechodzimy do założenia Profilu Klienta, w którym podajemy najważniejsze informacje osobowe i dane do kontaktu. Wprowadzone dane możemy zawsze samodzielnie zmienić, jeśli tylko zajdzie taka konieczność. Wniosek kredytowy możemy dla swojej wygody wysłać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz przez telefon. To koniec procesu – potrzeba zaledwie kilkanaście kliknięć. Nie trzeba poszukiwać oddziału doradcy finansowego w swoim mieście, ani marnować sił na męczące przemieszczanie się po mieście. Nic dziwnego, że tak wielu pożyczkobiorców skorzystało z opcji wnioskowania przez internet za pośrednictwem nowoczesnych dostępnych technologii.

złoż wniosek

Kryteria, które trzeba spełnić
Lista warunków, które powinniśmy spełnić, żeby Pożyczka Vivus Poddębice wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms) została nam przyznana, jest naprawdę krótka. Przede wszystkim należy mieć własne konto w banku, aktywny
aktualny numer telefonu a także aktualny dokument tożsamości. Ponadto trzeba być obywatelem Polski i być w wieku między 19, a 78 lat. Konieczne jest również posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej. To wszystko, co niezbędne, by móc starać się o pożyczkę na jakikolwiek, wskazany przez siebie cel.

Sprawdź też opinie wejdź na Vivus opinie

Jeśli pożyczka będzie przyznana
Jeśli wniosek kredytowy będzie rozpatrzony pozytywnie, a Pożyczka Vivus Poddębice wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms) będzie nam przyznana, pieniądze bezzwłocznie trafią na wskazane przez nas konto. W celu zaakceptowania numeru rachunku, którego jesteśmy właścicielem, należy zrobić za jego pośrednictwem jednokrotny przelew potwierdzający, zgodnie z warunkami opisanymi na witrynie internetowej firmy Vivus. Po potwierdzeniu pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego wykonaliśmy przelew, nie należy więc martwić się o żadne dodatkowe koszty. Informacja o zaakceptowaniu wniosku kredytowego będzie przesłana za pośrednictwem e-maila lub wiadomości sms. Właściwy status pojawi się również w Profilu Klienta na witrynie firmy Vivus. Umowa kredytowa będzie przesłana za pośrednictwem poczty e-mail. Okres, w jakim pieniądze z pożyczki, które pożyczyliśmy zostaną przekazane na wskazane konto, jest uzależniony od banku, w jakim posiadamy rachunek bankowy.

złoż wniosek

Oferta dla nowych klientów
Osoby, które pierwszy raz chcą skorzystać z pożyczki firmy Vivus, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z pożyczeniem pieniędzy, pod warunkiem, iż zakończą ją w terminie podanym w umowie. Maksymalna wartość pierwszorazowej pożyczki to trzy tysiące zł. Jeśli klient wywiąże się z wszystkich warunków umowy, następne pożyczki mogą opiewać na większe kwoty. To dobry sposób na przetestowanie oferty firmy Vivus i przekonanie się, czy odpowiada ona pod każdym względem naszym oczekiwaniom.

złoż wniosek

Misja firmy Vivus
Motorem napędowym firmy Vivus jest od zawsze satysfakcja pożyczkobiorców, którzy z nią współpracują. W związku z tym jej doradcy troszczą się, żeby dostarczyć im coraz lepszych produktów finansowych i oferować pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych trudności. Pożyczka Vivus Poddębice wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms) powstała jako odpowiedź na rzeczywiste oczekiwania pożyczkobiorców.

zobacz również serwis z ogłoszeniami pożyczek wejdź na Pożyczka vivus Kołobrzeg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *