Firma Kurierzy ma się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak oraz wyjątkowe zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na naszej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, duża i bezpieczna cena za usługę, infolinia dostępna dla użytkowników w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwaga w razie jakichkolwiek kłopotów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid także dużo, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to łatwo prosta czynność, oszczędzająca chwila oraz pieniądze.

DPD kurierzy Czaplinek

 

Stanowimy jedyną z wiodących firm na targu bawiących się logistykom przesyłek. Działamy na polską markę już od 2009 roku i odróżniamy się profesjonalizmem, na wszelkim kroku swej pracy – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na terenie polskiego świecie a za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych mężczyzn i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez względu na ostatnie, lub masz przesyłkę nie standardową, albo jej czas doręczenia uznaje żyć sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i kształt przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną możliwość na targu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Czaplinek

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego wysyłanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na temat wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy jaka potrafi najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na stronie www. wysylka-palety. pl możesz otrzymać więcej wiadomości na element swej oferty, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie cierp momentu na poszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najprzyjaźniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej jak toż dopiero możliwe.

DPD kurierzy Czaplinek

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie ostro i używając się do całych zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z niskich na zbytu, co bardzo daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale opłacało się, gdyż teraz możemy oferować usługi również dużo profesjonalnie.
Jeśli zależysz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i niepowtarzalne ceny sprzedaży w jakimś miejscu, to dopiero u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci sytuację i ochronę o wszystkiego mężczyznę dlatego u nas oszczędzasz nasz cenny chwila oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całkowitym świecie. Aby pomóc ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z propozycją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci ponadto w rozwiązaniu wszystkiego typu tematów w grzeczny i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to przyczyna rozwoju swej firmy, dlatego są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że korzystamy jedynie ze doświadczonych, solidnych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temuż masz pewność udzielanych przez nas usług na największym szczeblu.

DPD kurierzy Czaplinek

Oczywiście mamy system kompatybilny z każdymi wytycznymi RODO. Co wtedy nazywa dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne informacje naszych użytkowników, którymi przydzielasz się z nami podczas składania zamówień, i wtedy trzymamy je bezpiecznie razem spośród każdymi wytycznymi RODO i działającym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak wartościowy jest twój czas, dlatego jako jedni na targu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do uzyskania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z wszelkiego względu nie została wręczona na godzina. I jeżeli posiadasz zamiar wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją dania na okres, to dopiero u nas!

Doceniono nas na targu Polskim i wyróżniono na środowisku nowych firm nominacją do nagrody Ekomers w grupy „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy znaną firmę, by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom znanych wszystkich użytkowników. Wykonamy a twoje oczekiwania. Nie wskazujesz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Czaplinek

Zobacz również Wysyłka palety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *