Leasing to bardzo ciekawa forma nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i wynajmu.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Bobolice

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy starać się o leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. W przypadku pojazdów,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest banalne. Wybierasz odpowiedni model auta, precyzujesz szczegóły finansowe, aplikujesz online lub ustalasz szczegóły z doradcą i
możesz już odebrać nowy samochód. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to brak konieczności odkupowania auta, które masz w leasingu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a firmy takie, jak Leasing Bobolice oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z płynnością finansową, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdy wie, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który sobie wybraliśmy, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Bobolice będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Może być to bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Bobolice

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *